TEKNOLOJİSİYLE BÜYÜLEDİ

TÜBİTAK Marmara Teknokent firması SANLAB Simülasyon, eğitim ve kaynak simülatörleriyle Adana buluşmasına damgasını vurdu.

SANLAB’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Gelecek için ARGE!

SANLAB, firması tarafından her yaştaki genç ve çocuk öğrencilerinin bilim ve teknoloji farkındalığını artırmak için başlatılan Gelecek için ARGE adlı sosyal sorumluluk projesi için gururlandırıcı bir tanıtım videosu paylaşıldı.

İLHAM VEREN TEKNOLOJİLERİN ADRESİ: SANLAB

Türkiye’nin öncü simülatör üreticileri arasında bulunan SANLAB, eğitime verdiği desteği sürdürürken, geliştirdiği ürünlerle öğrencilere örnek teşkil ediyor.

GAZİANTEP’TE KADINLAR İÇİN FORKLİFT OPERATÖRLÜĞÜ KURSU AÇILDI

Sanlab Simulatör, Gaziantep Teknopark, Kadın ve Demokrasi Derneği Gaziantep temsilciliği (KADEM) katkılarıyla gerçekleşen projeyle 30 kadına teorik ve simülasyonlu eğitim veriliyor.

ÖĞRENCİLERİMİZİN BİLİM GEZİSİ

Sanlab tarafından organize edilen gezide, öğrenciler, Algı ve Gerçeklik, Dinamik Dünya galerilerinde bilimsel deneylerin nasıl oluştuğunu uygulamalar yaparak deneyimlediler.

SANLAB “UÇURACAK”

Konya’da 6-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen TÜBİTAK destekli Bilim Festivali’nde yer alacak olan SANLAB, uçuş simülatörüyle katılımcılara uçuş deneyimi yaşatacak.